O Nas

Radca Prawny Piotr Chmiel

Doświadczony Radca Prawny, członek Izby Radców Prawnych w Rzeszowie (RZ-574). Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej, z około dwudziestoletnią praktyką w wykonywaniu zawodu, w tym prowadzeniu licznych spraw cywilnych (w tym sporów finansowych) oraz doradztwa gospodarczego. W swojej praktyce zawodowej uczestniczył w wielu sprawach o wysokiej wartości przedmiotu sporu, prowadzonych przed Sądami w całej Polsce. Doświadczenia praktyczne i znajomość linii orzeczniczej pozwoliły osiągnąć wysoki poziom zadowolenia Klientów, czego efektem jest fakt, że większość to stali klienci lub powracający z kolejnymi zagadnieniami. Kancelaria reprezentowała Klientów występujących z roszczeniami wobec banków, które udzieliły kredytów waloryzowanych we frankach szwajcarskich, w czasie gdy nie było jeszcze wyroków TSUE i ustabilizowanej linii orzeczniczej. Doświadczenia w tym zakresie należały do pionierskich. Działalność Kancelarii ze względu na doświadczenie i skuteczność doceniania jest przez Klientów biznesowych, do których kierowana jest znaczna część oferty.

Kilka słów o nas

Bardzo dziękuję za odwiedzenie naszej witryny. Pierwszą kwestią, którą zawsze wyjaśniam jest to, że zawsze pracujemy „dla ludzi, dla człowieka”, konkretnej osoby. Niezależnie czy trafia do nas jako przedstawiciel przedsiębiorstwa, czy jako osoba prywatna. To kluczowe, bo tylko w ten sposób możemy spełnić nasza podstawową misję – rozwiązywania problemu, z którym trafia do nas klient. Ta indywidualizacja podejścia jest wieloletnim doświadczeniem Kancelarii, wskazującym na potrzebę dostarczania nie tylko najwyższego profesjonalizmu prawnego, ale również obsługi rozumiejącej problem Klienta.

O Kancelarii

Moja kancelaria specjalizuje się z zagadnieniach gospodarczych i administracyjnych, ale
posiada bogate doświadczenie również w innych dziedzinach prawa. Reprezentujemy
Klientów na terenie całego kraju, uczestniczymy także w sprawach dotyczących prawa
międzynarodowego.

Kancelaria utrzymuje stałą współpracę z notariuszami, adwokatami, radcami prawnymi i
aplikantami. Utrzymujemy stały kontakt ze środowiskiem naukowym, w szczególności z
specjalistami prawa gospodarczego i międzynarodowego, w tym europejskiego.
Korzystając z wypracowanych standardów współpracy z Klientami zauważamy, iż w
niektórych przypadkach operowanie sztywnymi szablonami nie jest możliwe. Traktując
każdego Klienta indywidualnie jesteśmy otwarci na dostosowanie obsługi do indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy kompleksową obsługę większości zagadnień prawnych występujących przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Kredyty frankowe to problem numer jeden dla kredytobiorców – pomogliśmy osiągnąć korzystne rozwiązania dla wielu z nich. Obsługujemy również inne sprawy finansowe.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów występujących o zamówienia publiczne i odwołujących się od decyzji.

Doświadczenie

Doświadczenie jest ukierunkowaniem nabytej wiedzy w stronę maksymalnej skuteczności, przy najniższych możliwych kosztach. Przez wieloletnią działalność i wielość prowadzonych spraw, dzięki poznawaniu linii orzeczniczych sądów w całej Polsce zdobyliśmy doświadczenie pozwalające z dumą reprezentować naszych klientów w najtrudniejszych sprawach.

Radca Prawny
Piotr Chmiel